Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ЗАВЕРШУЄМО ЗАПЛАНОВАНІ РЕМОНТИ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ОБ’ЄКТІВ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ГРОМАДИ

Зважаючи на завершення теплого сезону, добігає завершення й естафета проведення ремонтно-відновлювальних робіт на основних об’єктах комунальної власності.

         Наразі, неабияку увагу цього сезону було приділено закладам культури і дозвілля громади.

         Зокрема, вже повністю завершений ремонт у Якушинецькому Центрі культури та дозвілля (було споруджено сучасну конструкцію  даху та здійснено його покриття металочерепицею, змонтовано підвісну стелю у глядацькому залі, тощо), в Ксаверівському клубі (готовність 95%).

         Сьогодні, сільський голова Василь Романюк та керуючий справами виконкому Олександр Качан проінспектували стан проведення ремонтних робіт у Майданському будинку культури, у якому цьогоріч було споруджено новий дах із сучасним покриттям, оздоблено та пофарбовано фасад, проведено благоустрій території закладу.

         Таким чином, на сьогоднішній день можна впевнено стверджувати, що зобов’язання перед громадою щодо проведення зазначених  ремонтних та відновлювальних робіт закладів культури та дозвілля, практично виконані.

         Разом з тим, слід віддати належне також й спонсорам, меценатам, волонтерам, да і просто небайдужим добросовісним громадянам, які  суттєво сприяли цій добрій справі, що вкотре засвідчило єдність громади та пріоритетність принципу «все для людей».« повернутися до списку новин