ПРОВЕЛИ ПРИБИРАННЯ ЯКУШИНЕЦЬКОГО ПАРКУ ВІДПОЧИНКУ

Дата: 11.10.2018 18:03

11 жовтня за рішенням очільника громади, співробітниками апарату сільської ради, учнями та вчителями Якушинецької школи – гімназії І-ІІІ ст., дошкільних навчальних закладів, комунальних підприємств, проведено заходи із благоустрою території парку, у якому на сьогоднішній день підрядником проводяться роботи з його реконструкції (споруджено фундаментні клумби, здійснюється укладка центральної частини та пішохідних доріжок з  натурального каміня, тощо)

Зокрема, паркову зону сьогодні було розчищено від підліску - викопано молоді дерева,  які вивозитимуться за допомогою спеціальної техніки, а  навесні територія між деревами буде культивуватися та засаджуватися декоративною травою.

Також, навколо  пам’ятного меморіалу воїнам-землякам, які загинули у роки Другої Світової війни,  висаджено декоративні багаторічні рослини (туї),  які були перенесені від входу в адмінприміщення сільської ради  у зв’язку з її реконструкцією.

У свою чергу, працівники закладів культури також проводили генеральне прибирання основних приміщень Якушинецького Центру культури та дозвілля після проведеного ремонту, у якому завтра, 12 жовтня проводитимуться  урочисті заходи, присвячені Дню Захисника України.

До речі, подібні заходи вже стали традиційними (аналогічний «суботник» проводився тиждень тому).

Відновлення та ремонт об’єктів комунальної власності силами працівників апарату сільської ради, свідчить про раціональний господарський підхід до витрачання бюджетних коштів (можна було би залучити підрядника, укласти кошти, заплатити йому за виконання цих робіт, тощо) та є яскравим прикладом для інших  жителів громади.