УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 16.10.2018 10:51

12 жовтня  у Якушинецькій громаді урочисто відсвяткували державні свята – День захисника України та День Українського козацтва.

Заходи  відбувались у відремонтованому Центрі культури та дозвілля, у якому основне приміщення – глядацьку залу цього ж дня відкрили для відвідувачів.

Зустрічала гостей тематична виставка із фотоматеріалами, присвяченими участі наших земляків в антитерористичній операції  та пам’яті загиблих.

Офіційна частина заходів розпочалася з  вітального слова голови об’єднаної громади Василя Романюка, який привітав присутніх захисників – членів Якушинецької спілки ветеранів АТО з їхнім святом, побажав їм миру, міцного здоров’я, благополуччя та вручив грошові винагороди.

Приєдналися до теплих слів привітань захисників й депутат обласної ради Андрій Ковальов та голова первинної ветеранської організації Микола Ситар, яких було запрошено на свято як почесних гостей.

Невмирущу світлу пам'ять полеглих за свободу й незалежність України її кращих синів – воїнів, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Порадували гостей тематичними, патріотичними музичними творами та хореографічними виступами й артисти Якушинецького Центру культури та дозвілля – солісти Ігор Шуберт, Назар Даришин, Анна Зварич, Вікторія Клебан, Віта Олешко, Катерина Кушнір, хореографічний колектив «Акцент», дует "Розмай"квартет «Магія», вокальний ансамбль «Гармонія», «Подільський колорит», дитячий ансамбль «Гноміки», гурт «ММДенс», читець Ольга Дубчак.

Ведуча концерту Віта Олешко не тільки вела святкову програму, але й виконувала вокальні номери.

Розходилися  гості у піднесеному, патріотичному настрої.