ВИДАЛИ ПЕРШИЙ БІОМЕТРИЧНИЙ ПАСПОРТ

Дата: 26.10.2018 12:23

25 жовтня у Якушинецькому ЦНАПі видали перший  виготовлений біометричний закордонний паспорт.

«Ювіляром» став Микола Михайлович Ганчевський, який  тиждень тому першим звернувся до Центру для отримання цієї актуальної послуги.

Слід зазначити, що процесу старту видачі закордонних паспортів у нашому ЦНАПі, передувала досить тривала та неоднозначна організаційна процедура, на завершення якої із нетерпінням очікувала вся громада.

Разом з тим, можливості Центру щодо надання цієї послуги на сьогоднішній день дозволяють суттєво збільшити кількість відвідувачів, які виявили бажання стати власниками ID-карток, про що свідчить відсутність електронної й фактичної черг

У зв’язку з цим, користуючись нагодою, керівництво ЦНАПу запрошує громади  й представників інших регіонів відвідати Центр для отримання сучасних закордонних документів.

Додатково інформуємо, що до кінця поточного року нами заплановано здійснювати прийом громадян в новому, сучасному, максимально пристосованому для потреб громадян ЦНАПі, спорудження якого завершується поруч, біля приміщення сільської ради.