У МАЙДАНІ ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ З НАГОДИ СВЯТА ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО

Дата: 09.11.2018 13:21

8 листопада в Майдані святковим концертом й урочистими заходами відзначали День святого великомученика Димитрія Солунського.

Розпочалася святкова програма у Майданському будинку культури (є філією Якушинецького Центру культури та дозвілля), який цього року було частково відремонтовано - із сучасних матеріалів споруджено новий дах, оздоблено фасад, оновлено освітлення глядацької зали, проведено благоустрій території закладу, тощо.

Зустрічаючи гостей, заступник сільського голови Людмила Грабова, привітала присутніх  із храмовим святом, побажала миру, злагоди, наснаги й творчості у розбудові громади, подякувала меценатам, спонсорам та волонтерам, які надавали фінансову й практичну підтримку  у проведенні ремонтних робіт та благоустрої села.  Грамотами й подяками були відзначені меценати  Олексій Савчук, Ігор Данилишин, Олег Мазуренко, Іван Сидорук, Олександр Половинчук, волонтери Олег Мельник, Петро Слюсар, Іван Козяр, Ігор Олійник, Василь Світюк, Володимир Мельник і Віталій Надкриничний.

Цінні подарунки було вручено подружжям Слободянюк, Козуляк та Ягнич з нагоди 50-річних ювілеїв сімейного життя, відзначено й іменинницю Каріну Янцо (21 рік).

Долучився до привітань керуючий справами виконкому Олександр Качан, який  побажав гостям здоровя, фінансового благополуччя й принагідно проінформував про низку  вже упроваджених  та перспективних до залучення у громаду  міжнародних й державних програм із  створення та вдосконалення об’єктів інфраструктури, а також  соціально-економічного напрямку.

Побажання міцної віри, миру, здоров’я  й  благополуччя передали настоятелі храмів великомученика Димитрія Солунського сіл Майдан та Слобода Дашковецька отець Миколай та отець Віталій.

Із музичними привітаннями виступили  учасники художньої самодіяльності, солісти й музичні колективи Якушинецького Центру культури та дозвілля, а також його філій - Богдан Лісневич, Лілія Віштак, Олена Блащук, Олексій Світюк, Вікторія Чумак, Ліля Рибалко, Олександра Старовір, Олександра Косичук, Вікторія Слободянюк, вокальний дует у складі Крістіни Крущук та Вікторії Омельчук, дитячий вокальний ансамбль, вокальний жіночий ансамбль й вокальне тріо Майданського БК.

Найвищою оцінкою високого рівня представленої  культурної програми, стало вітання учасників та артистів тривалими й гучними оплесками глядачів. Програма була підготовлена Якушинецьким Центром культури та дозвілля та його філіями (керівник Віта Олешко).

Багато теплих слів вдячності пролунало від запрошених гостей й на адресу організаторів свята – сільського голови, керівників і співробітників її структурних підрозділів.

Естафета відзначення визначних дат населених пунктів нашої громади триває, на черзі – відзначення храмового свята у селі Зарванці 10 листопада. Тож вміємо і працювати і святкувати!