Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

СТВОРЮЄМО У ЯКУШИНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ СУЧАСНУ МЕДИЦИНУ

Дата: 15.11.2018 10:49
Кількість переглядів: 2373

Фото без опису

У квітні цього року стартувала медична реформа, суть якої полягає  у наданні кожному громадянину  однакового доступу до якісних медичних послуг і ліків, а також у підписанні громадянами  з лікарями (сімейними лікарями, терапевтами й педіатрами) декларацій, які закріпляють пацієнта за конкретним лікарем.

         Для людини процес підписання декларації не несе жодних матеріальних затрат, мова йде про залучення  лише бюджетних коштів до медичних закладів для якісного медичного обслуговування тих самих декларантів.

         Однак, на сьогоднішній день існує проблема слабкої обізнаності людей про ті переваги, або так звані «плюси», які матиме особисто кожен житель громади при підписанні ним декларації.        

         Насамперед це:

 

  • Видача безпосередньо сімейним лікарем медичних документів встановленого зразка, які необхідні пацієнту  для подачі в офіційні установи (довідки, заключення, лікарняні листи, тощо);
  • Оформлення сімейним лікарем на місці довідок про смерть, без яких неможливе подальше поховання;
  • Видача у разі необхідності направлень для подальшого  лікування у дерматолога, кардіолога, окуліста, хірурга, невропатолога, тощо;
  • Вчасне попередження або виявлення захворювань на ранній стадії, надання невідкладної допомоги  при гострих станах і раптових погіршеннях стану здоров’я: високій температурі тіла, гострому і раптовому болю, порушенні серцевого ритму, кровотечі, захворюваннях, отруєннях і травмах, що потребують невідкладної допомоги;
  • Супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями та інш.

 

         Однак, найсуттєвішою перевагою для людей є те, що все це здійснюватиметься безпосередньо на місці, у нашій, Якушинецькій амбулаторії, а в необхідних випадках  навіть за місцем проживання пацієнта, або кажучи іншими словами, людина без зайвих витрат часу та грошових коштів на проїзд, в Якушинецькій громаді отримає той самий пакет послуг, як і в будь-якому іншому медичному закладі (це у випадку укладення декларації з лікарем, обслуговуючим іншу територію, поза межами громади).

         Процедура  підписання декларації  вкрай проста. Людині просто необхідно надати лікарю  копії паспорту, ідентифікаційного коду та номер мобільного телефону. Для дітей до 14 років - свідоцтво про народження.  

         Для більш зручного обрання кандидатури сімейного лікаря, а значить й підтримки розвитку медицини в громаді, забезпечення  якісного медичного обслуговування, надаємо розгорнуту інформацію стосовно кваліфікаційного рівня та стажу роботи лікарів, які обслуговують населені пункти громади:

 

  1. Гуцол Володимир Іванович. Лікар - кандидат медичних наук.

З 1974 року по 1980 році навчався у Вінницькому медичному інституті на спеціальності «педіатрія».  Отримав диплом з відзнакою. Інтернатуру проходив в лікарні, що працювала під егідою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я).

З 1981 року працює лікарем в Якушинецькій лікарській амбулаторії, де вдосконалює практичні навики упродовж 37 років. тел.56-75-05

          2. Кислуха Наталія Сергіївна.  Народилася 29 травня 1992 року. У 2015році закінчила ВНМУ ім. М.І.Пирогова за спеціальністю «лікувальна справа». З 2015р. по 2017р. проходила інтернатуру на базі КЗ «Вінницький районний медичний центр ПМСД» за спеціальністю «лікар загальної практики- сімейний лікар». З серпня 2017 року працює у Вінницькій АЗПСМ (сільська) лікарем загальної практики - сімейним лікарем.Тел.56-75-05.

         3. Ковальчук Людмила Віталіївна. Лікар, закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І Пирогова за спеціальністю «лікувальна справа», з першого дня роботи працювала дільничним терапевтом, а вже 15-ть років працює сімейним лікарем: Завідуюча амбулаторією, голова ЛК Вінницької АЗПСМ (сільської), сімейний лікар с. Зарванці. Тел.56-75-05.

          4. Уровська Наталя Володимирівна. Народилась в м Вінниця 31.03.1959 року, навчалась у Вінницькому державному медичному університеті з 1976 по 1982 рік, потім проходила інтернатуру на базі обласної лікарні ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «терапія». Працювала лікарем підліткового кабінету, потім дільничним терапевтом в міській лікарні  №4 (нині№1) з 1983 по 2001 рік.

 Зараз працює сімейним лікарем в Якушинецькій лікарській амбулаторії.Тел.56-75-05

         З усіх питань, які пов’язані із підписанням декларації з лікарем, звертаймося до головного лікаря амбулаторії Гуцола Володимира Івановича  (т.м. 067-430-17-75), або до Якушинецької амбулаторії по вул. Набережній, 11.

         Також, для зручності громадян, розпочинаючи з 15 листопада буде створено можливість укладення декларацій і в прозорому офісі, який знаходиться у Якушинецькому Центрі культури та відпочинку (в  інформаційній зоні вестибюлю).

         Одночасно хочемо нагадати, що створення ефективної медицини у нашій громаді та її сучасний розвиток є нашою спільною справою, а запорукою успіху в цьому є саме активна безпосередня участь людей.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь