УВАГА- ТРЕНІНГИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Дата: 20.11.2018 09:47

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує 27 листопада о 9:00 годині на  Ранкову каву у колі підприємців.

Запрошений гість Ольга Зборовська -  експерт в галузі управління кадрами, впровадження сучасних практик в HR сфері. Засновник HR school Adjutor, засновник та директор консалтингової компанії «Адьютор» (бізнес-консультант, бізнес-тренер).

Поговоримо про проблеми взаємин роботодавців і найманих працівників:

• виклики сучасного ринку праці,
  • чому кандидати не залишаються працювати,
  • чому робітники не хочуть робити те, що потрібно,
  • де і як шукати своїх людей,
  • як створити ефективну команду та ін.

Ви зможете задати  питання по роботі  з персоналом і отримати кваліфіковану відповідь.

Пропонуємо активним підприємцям провести час з користю: поспілкуватися на важливі і цікаві для бізнесу теми, презентувати себе і свій бізнес, знайти партнерів поділитись своїм досвідом і досягненнями з колегами, обмінятись бізнес-контактами й зарядитись позитивом на робочий день!

Місце проведення гастробар «Батискаф», м. Вінниця, просп. Коцюбинського, 43.

Реєстраційний внесок становить 150 грн.

Оплату здійснювати за такими реквізитами:

Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області»

Код ЄДРПОУ:  40593257

Р/р №26003924419947; відділення №223/01 АБ УКРГАЗБАНК;

МФО: 320478

Призначення платежу: За інформаційно-консультаційні послуги з питань розвитку малого та середнього бізнесу

Попередня реєстрація обов’язкова у зв’язку з обмеженою кількістю місць.

Зареєструватись можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1gVcyPWB8bZSGWdoA1jze-BrV3hVXECO9gL6Up4ZORDI/edit

Під час заходу учасники матимуть можливість презентувати себе протягом 1 хвилини (ПІП, назва компанії, вид діяльності, посада, чим зацікавив захід). Рекомендуємо взяти візитівки  для обміну контактами.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Контактна особа Антонюк Олена   (0432) 50-85-80, 57-57-23.

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує 27 листопада о 9:00 годині на  Ранкову каву в колі підприємців.

Ранок нового дня це чудовий час для нових ідей, нових знайомств, нових перспектив.

Запрошений гість заходу бізнес-омбудсмен Вінницької області Ігор Швець.

Поговоримо про  важливі для власників юридичні і податкові особливості ведення малого та мікробізнесу, як безпечно для бізнесу взаємодіяти з контролюючими органами, дізнаємось про шляхи вирішення конфліктів у бізнесовому середовищі.

Місце проведення: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.7 «Книжка», офіс 125.

Реєстраційний внесок становить 150 грн.

Оплату здійснювати за такими реквізитами:

Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області»

Код ЄДРПОУ:  40593257

Р/р №26003924419947; відділення №223/01 АБ УКРГАЗБАНК;

МФО: 320478

Попередня реєстрація обов’язкова у зв’язку з обмеженою кількістю місць.

Зареєструватись можна за посиланням:

Тренінг «Бізнес-планування для підприємців»

Не секрет, що в умовах ринкової економіки наявність обгрунтованого бізнес-плану – запорука успіху.

Якщо Ви серйозно задумалися над створенням свого бізнесу, маєте бажання розширювати свій бізнес чи залучати партнерів але у вас більше запитань щодо майбутніх результатів, ніж відповідей, то тренінг «Бізнес-планування для підприємців» саме для Вас.

Коли? 4-5 грудня 2018 року з 10:00 до 18:00

Де?  м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.7 «Книжка», офіс 125.

Мета тренінгу: дати знання, огляд технологій, розглянути структуру бізнес-плану і  пояснити ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ покроково і без ризиків.

Форми роботи: презентація від тренера, розв’язання ситуаційних задач, аналіз кейсів, дискусії по ключовим питанням для розуміння алгоритму створення бізнес-плану

Запрошуються: підприємці, що відкривають свій бізнес; власники, які планують відкриття нового напряму бізнесу, його реорганізацію; керівники всіх рівнів - всі, хто потребує навичок грамотного бізнес - планування.

Про експерта: Навчання проводитиме Надія Карплюк, тренер програми «Школа молодого підприємця» (м. Хмельницький), тренер програми Українського жіночого фонду «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», тренер програми «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», консультант гарячої лінії «4Round».

Участь у тренінгу безкоштовна.

Відбір учасників буде здійснено на конкурсній основі. Для участі  в конкурсі просимо зареєструватися.

Зареєструватись можна за посиланням

Реєстрація відкрита до  7 грудня 2018 року.

Про Вашу участь у тренінгу буде повідомлено додатково.

Захід спрямований на виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: (0432) 57-57-28, 57-57-24 або e-mail: ardvin.org@gmail.com