Корпус миру США вчергове пропонує громадам допомогу волонтерів

Дата: 04.01.2019 14:49
Кількість переглядів: 431

Корпус Миру США  у черговий раз пропонує українським громадам  допомогу у таких  проектах "Розвиток громад", "Викладання англійської мови як іноземної" та "Молодіжний розвиток". Така співпраця дасть громаді не тільки можливість зміцнити свою організаційну потужність, проектну діяльність та взаємодію із партнерами, але й несе неабиякі взиски для  осіб, які безпосередньо прийматимуть волонтера на проживання. Минулоріч ми вже намагалися залучити волонтера в громаду після робочого візиту представників Корпусу Миру, однак перепоною стала низька активність громадян щодо надання пропозицій із розміщення волонтерів із-за низької обізнаності щодо умов пропонованої акції. Для  більш ретельного вивчення умов цієї акції, надаємо більш детальну інформацію щодо умов її проведення. Із пропозиціями звертатися до відповідальної особи сільської ради (Качан Олександр Вікторович м.т. 097-077-33-78) до  18 січня ц.р.