УВАГА! ПРОДОВЖУЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНА ЗАМІНА ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЗА ДВОЗОННИМ ТАРИФОМ.

ПАБ «Вінницяобленерго» та його структурний підрозділ «Замостянські ЕМ», вчергове проінформували Якушинецьку сільську раду про те, що  упродовж 21-23 січня ц.р. в с.Якушинці по вулицях Депутатська та Набережна, будуть проводитися роботи із заміни приладів  обліку електроенергії на нові багатотарифні лічильники (НІК2104 та НІК 2303), запрограмовані виробником  за двозмінним тарифом (день-ніч). Роботи проводитимуться за рахунок бюджетних коштів, люди не сплачуватимуть нічого, лише потрібно бути вдома й забезпечити вільний доступ до місць виконання робіт. Щодо виконання таких робіт за іншими адресами й у подальшому повідомлятимемо додатково по мірі надходження інформації з ПАБ «Вінницяобленерго». Телефон відповідальної особи (майстра) 067-432-71-91.