Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ВІТАННЯ ЯКУШИНЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

 

Вітання Якушинецького сільського голови Василя Романюка до Дня Соборності України

 

                                                                              Дорогі земляки!

         Прийміть найщиріші вітання з нагоди сторічного ювілею Дня Соборності України! Рівно сто років тому було проголошено Акт Злуки, який  об'єднав  всі українські землі у єдину Соборну державу.  

         Сьогодні, у цей вкрай важкий для усіх українців час, питання національної єдності Української Держави є як ніколи актуальним, оскільки ми знову мусимо, долаючи  важкі випробування та сплачуючи найдорожчу  ціну життями своїх найкращих синів, вкотре доводити всьому світові, що наша держава єдина  і неподільна.

         Впевнений, що запорука у подоланні тих нелюдських випробувань, які сьогодні випали на долю нашої країни, полягає лише у єдності наших спільних дій та соборності душ, й що нам обов’язково вдасться досягти єдиної мети – побудови економічно і духовно багатої, вільної, демократичної й істинно незалежної європейської держави, яку берегтимуть та якою пишатимуться нащадки, пам’ятаючи ту страшну ціну, яка сплачена за Незалежність.

         Тож щиро зичу всім нам, на цьому непростому шляху, наснаги, здоров'я й злагоди, сил та натхнення, успіхів та нових здобутків і непереможної віри у краще прийдешнє нашої рідної України та громади!

Слава Україні!

 

 

Сільський голова                                                                                                          В.С. Романюк

 « повернутися до списку новин