Якушинецька громада
Вінницький район, Вінницька область

ЯКУШИНЕЦЬКА ГРОМАДА ГІДНО ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ НИЗКОЮ УРОЧИСТИХ ЗАХОДІВ

У сторічну річницю ювілею створення єдиної Соборної  Незалежної Української держави, незважаючи на непростий час й важкі випробування, у  всьому світі проводяться масштабні заходи на честь вшанування  цієї без перебільшення найдорожчої для серця кожного українця події.

         Рівно сторіччя тому, проголошеним Актом Злуки Україну було об’єднано,  однак  питання національної єдності і сьогодні є для нас як ніколи актуальним, оскільки  ми знову змушені доводити всьому світові, що наша держава єдина й неподільна, сплачуючи за це найдорожчу ціну життями своїх найкращих патріотів.

         Не залишилася осторонь відзначення цієї дати  і Якушинецька громада. Упродовж 21-23 січня у всіх закладах культури та освіти проведено цілу низку культурно-патріотичних й просвітницьких заходів, метою яких є не тільки символічна демонстрація національної єдності, але й доведення до свідомості кожної молодої людини змісту та значення таких понять як проголошення Акту Злуки, Соборності України, а й загалом Незалежності для вшанування цього найціннішого спадку представниками прийдешніх поколінь.

         Зокрема, у Якушинецькому Центрі культури й дозвілля та його філіях (Зарванецький  та Майданський БК, Ксаверівський клуб) відбулися літературні читання історичних документів й тематичних творів, відеолекції, постановлені музично-хореографічні номери, зустрічі з воїнами АТО, які боронили суверенітет і Незалежність, а у Якушинецький та Зарванецькій школах проведено  урочисті святкові  лінійки й просвітницькі заходи. Завершував програму у кожному закладі  патріотичний флеш-моб із державною символікою й національним колоритом.

        
« повернутися до списку новин