КУПИВ ПІДАКЦИЗНИЙ ТОВАР, ОТРИМАВ ЧЕК – ПОПОВНИВ БЮДЖЕТ

На сьогоднішній день акцизний податок для нашої громади є одним з основних джерел наповнення бюджету та складає біля 8% власних надходжень.

До підакцизної групи товарів входить така актуальна продукція як  спирт та його дистиляти,  пиво,  тютюнові вироби, а з кожної покупки такого товару в бюджет громади надходить 5% їх вартості.

Найважливішою умовою при покупці алкоголю, цигарок та інш. таких товарів, повинно були вибиття фіскальних чеків за покупку. Лише у цьому випадку  гроші з акцизного збору прозоро надходять до бюджету, тобто працюють на громаду. У будь-якому іншому випадку – залишаються у тіні.

Отже, лише  відповідальні  відносини між підприємцями й громадою щодо наповнення нашого бюджету є запорукою подальшого розвитку громади.