У ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ

У цей день, 15 лютого вся країна вшановує  земляків - воїнів – афганців, які загинули на неоголошеній війні, а також тих, хто залишився живий, але частину пошматованої душі залишив на гірських теренах Афганістану.

Ця сумна й неоднозначна в оцінках  дата, приурочена до 30-річчя виводу радянських військ з ДРА, у якому брали участь й  жителі нашої громади.

Сьогодні у громаді вчергове, з відчуттям глибокої поваги, традиційно вшанували людей, які гідно, до кінця виконали свій обов’язок і по сьогодні залишаються символом надійності й стійкості духу.

Запросили колишніх воїнів з усієї ОТГ до Якушинецького Центру культури та дозвілля, де голова спілки ветеранів Афганістану громади Василь Катілов привітав їх з цією датою, побажавши миру та міцного здоров’я, а заступник сільського голови Людмила Грабова від імені сільської ради, приєднавшись до привітань, вручила ветеранам – афганцям грошові винагороди від сільської ради.

Хвилиною мовчання вшанували жителі громади й загиблого 1985 року  у Демократичній Республіці Афганістан земляка Олександра Галіненка.

Якушинецьким Центром культури та дозвілля до уваги гостей були представлені публіцистичні й документальні фільми, зокрема щодо участі наших земляків у бойових діях у ДРА, насичена музична програма, а інспектор кадрів та праці сільської ради Славян Цирканюк (офіцер  у відставці) зачитав власні літературні твори.

Щорічне проведення таких заходів у громаді є традиційним, а головне у них – увага до ветеранів та збереження  добрих традицій, на яких виховуємо підростаючу молодь.