ЖИТТЄВИЙ ДОСВІД ТА МУДРІСТЬ – У НАЙБІЛЬШІЙ ПОШАНІ В ГРОМАДІ

Поряд із доброю традицією вшановувати ювілярів громади із знаменними датами, у неабиякій пошані наших жителів перебувають життєвий досвід та мудрість, від яких з найдавніших часів беруть свій початок звичаї й традиції.

Дотримуючись цієї славної традиції, сьогодні сільський голова Василь Романюк  та голова первинної ветеранської організації Микола Ситар, завітали до 90-річної ювілярки, зарванчанки Марії Миколаївни Ковалюк, яка саме цього дня святкує цей поважний ювілей, вручили грошову винагороду від сільської ради.

Нелегкий життєвий й трудовий шлях пройшла Марія Миколаївна, переживши і воєнне лихоліття, і роки повоєнної відбудови. Все своє життя ювілярка працювала для людей, здобувши неабияку повагу. Разом із чоловіком Петром Артемовичем гідно виховала дочку, онука.

Мирного Вам неба й міцного здоров’я Маріє Миколаївно!