«Я ЛИШЕ СТРУНА НА АРФІ УКРАЇНИ». ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСАНДРИ БУРБЕЛО У ЗАРВАНЦЯХ.

Дата: 21.02.2019 15:17

20 лютого у Зарванцях організували літературний день пам’яті нашої землячки, талановитої юної поетеси, члена Національної спілки письменників України Олександри Бурбело.

День розпочався літературними читаннями у Зарванецькій школі, на яких лунали вірші поетеси та пісні.

Олександра була багаторазовим переможцем Всеукраїнських і Міжнародних літературних конкурсів, предметних олімпіад та конкурсів загальнодержавного рівня, в її портфоліо більше п’яти десятків грамот, дипломів, подяк, сертифікатів на визнання її таланту.

Обдарована дівчина мала величезний потяг до життя. Незважаючи на свою хворобу, вона писала вірші, оповідання та казки, фотографувала, вишивала, збирала корисні мінерали.

В архіві Олександри  десять написаних нею книг, п’ять з яких побачили світ вже по смерті поетеси. Це - «Первоцвіт», «Белые паруса», «Первоцвіт» (друге видання), «Зимова Україна», «Я лиш струна на арфі України», «Золота росинка», «Перемога під Синіми Водами», «Гармония», «Рідній Україні», «Свої пісні дарую всім на радість».

У Зарванецькому БК  учні мали можливість доторкнутись, почути та побачити, як і чим жила юна поетеса.

На тематичній виставці було представлено збірки, вірші, поезії, покладені композиторами на музику. Творчу зустріч  підготували батьки та дідусь Олександри.  Зі сцени лунали твори поетеси у виконанні  студентів Вінницького  національного технічного університету. Співами на слова Олександри Бурбело у виконанні Галини Кузьменко та Ігоря Шуберта вшанували пам'ять поетеси.

Твори Олександри Бурбело відрізняються  душевністю, відвертістю, яскравими фарбами та повнотою почуттів.

При нагоді радимо ознайомитися  хоча б з одним із її творів для того, щоб зрозуміти всю щирість та глибину творчої душі нашої землячки.