СУЧАСНЕ ОСНАЩЕННЯ НОВОГО ПІДРОЗДІЛУ ГРОМАДИ

Дата: 25.02.2019 17:43

1 лютого у Якушинецькій громаді було створено Службу у справах дітей, сім’ї, молоді та соціального захисту населення, на яку покладено завдання щодо виконання низки важливих функцій у сфері соціального захисту населення й прав дітей.

При комплектуванні служби основний акцент робився на формуванні потужного професійного ядра, створення функціональної матеріально-технічної бази.

Співробітникам Центру виділені нові приміщення у збудованій адмінбудівлі Якушинецького ЦНАПу.

Особливо приємним для співробітників Служби і всієї сільської ради стало те, що сьогодні, Міністерством соціальної політики України в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» нам безкоштовно було передано 6-ть комплектів сучасної оргтехніки (3 стаціонарних комп’ютери, 3 ноутбуки, 6 прінтерів).

Якушинецьку громаду у номінанти на отримання такої техніки було обрано не випадково. Фахівцями профільного Міністерства попередньо було вивчено  неабиякі досягнення у розбудові громади, оцінено потужний потенціал.

Надання цієї комп’ютерної техніки дозволить  співробітникам Служби насамперед ефективно використовувати можливості Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти» та електронної бази даних щодо обслуговування осіб, які не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги, а також низку інших завдань, спрямованих на захист слабозахищених верств населення.

Залишається побажати нашим фахівцям творчого натхнення у їх важливій та такій необхідній для громади праці.