Інформація про виконання бюджету Якушинецької ОТГ за 2018 рік

Дата: 27.02.2019 11:42

І. Виконання доходів бюджету об'єднаної громади

Завдяки вжитим заходам по наповненню доходної частини бюджету протягом 2018 року за рахунок усіх джерел доходів до бюджету Якушинецької об'єднаної територіальної громади мобілізовано 97 428 896 грн.

До загального фонду надійшло 95330594 грн., що на 61459113 грн., або у 2,8 разів більше у порівнянні з 2017 роком. Такий ріст пояснюється надходженням у 2018 році 60% податку на доходи фізичних осіб внаслідок об'єднання громади, а також надходженням з державного бюджету субвенцій, зокрема: освітньої, медичної, на соціально-економічний розвиток громади та на розвиток інфраструктури.

До спеціального фонду протягом 2018 року надійшло 2098303 грн., виконання становить 124%.

ІІ. Виконання видатків бюджету об'єднаної громади

За рахунок отриманих доходів та направлення вільних залишків коштів, що утворились станом на 01.01.2018 року, на виконання видаткової частини бюджету протягом 2018 року використано 92521071 грн.

Кошти спрямовувались на забезпечення функціонування бюджетних установ, надання соціальних послуг населенню, виконання заходів з благоустрою населених пунктів та програми економічного і соціального розвитку громади.

У 2018 році значний фінансовий ресурс – 43626723 грн. спрямовано на видатки розвитку. Це дало можливість розпочати роботи по реконструкції будівлі сільської ради з влаштуванням ЦНАПу, продовжити роботи по реконструкції ДНЗ «Золота рибка», провести роботи по будівництву, реконструкції та капітальному ремонту об’єктів житлово-комунального господарства.