ЧЕРГОВЕ ОФІЦІЙНЕ ВИЗНАННЯ ТАЛАНТУ АРТИСТІВ ГРОМАДИ

Дата: 27.02.2019 12:35

Доброю традицією для творчих колективів Якушинецької громади стала участь у творчих і музичних заходах державного та міжнародного рівня, де вже зазвичай наші артисти займають призові місця.

Не став виключенням і організований 24 лютого  Міжнародною корпорацією «Зоряні мости» за підтримки Міністерства культури України 13-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Українська естафета творчості», у якому диплом переможця отримав вже добре відомий в Україні  та за її межами колектив «ТріОлайк» у складі Вікторії Рябоконь, Віти Данилюк і Наталії Галінської.

У цьому ж конкурсі, маймолодшими призерами стали зарванчанки Софія Ткачук та Надія Предуляк, а також ксаверівчанка Лілія Віштак (художній керівник Вікторія Рябоконь).

Не забуваймо, що за кожною такою перемогою стоїть величезна праця артистів, яка заслуговує на повагу. Тож наснаги й творчості Вам, дорогі таланти громади!