Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Якушинецької об'єднаної територіальної громади на 2020 рік»

       Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій, зауважень громадян та суб’єктів господарювання, Якушинецька сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів території Якушинецької об'єднаної територіальної громади на 2020 рік».

      З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Якушинецької сільської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження у письмовій формі  від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Якушинецької сільської ради прийматимуться протягом одного місяця з дати оприлюднення.

Адреса: 23222, Україна, Вінницька область, Вінницький район, с.Якушинці, вул. Новоселів, 1. 

Телефон: 0432-54-95-14; Факс: 0432-54-95-19; email: yakushinecka-rada@ukr.net.

Відповідальні особи – Максимчук Людмила Вікторівна, завідувач планово-фінансового сектору Якушинецької сільської ради та Присяжнюк Володимир Федорович, завідувач сектору земельних відносин Якушинецької сільської ради.« повернутися до списку новин