У ЯКУШИНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАЛИ СЕЗОН ГЕНЕРАЛЬНИХ ПРИБИРАНЬ

16 березня за ініціативи Якушинецького сільського голови, силами працівників апарату підрозділів сільської ради, освітніх, виховних і культурних закладів, комунального підприємства, небайдужих громадян, було організовано й проведено масштабне прибирання території  громади.

Цього разу заходи проводились у місцях, які є найбільш так би мовити, «на виду» і  представляють «обличчя» громади. Це територія обабіч  автомобільних доріг державного значення М-12 та М-21 на ділянках, які адміністративно входять до нашої території, парку відпочинку в с.Якушинці й навколо  Якушинецького ЦКіД .

Учасники заходу розчистили від сміття придорожні смуги, яке було упаковане у спеціальні мішки й вивезене в місця утилізації, впорядкували гілля, що залишилося від обрізання придорожніх насаджень.

Разом з тим,  на жаль, вкрай низькою була активність мешканців громади, депутатського корпусу, за винятком декількох чоловік, у якісь мірі можливо через те, що заходи проводились у робочий день тижня.

Втім, сьогоднішній суботник – це лише старт низки сезонних генеральних прибирань й впорядкування території громади, тому в кожного буде можливість долучитися до вдосконалення благоустрою. Не будьмо байдужими.