ЯКУШИНЕЦЬКА ГРОМАДА- ПОТУЖНЕ ДЖЕРЕЛО СПОРТИВНОГО ПОТЕНЦІАЛУ

Поряд із розбудовою освітньої й культурної галузей, неабияка увага у громаді приділяється спорту як джерелу здоровя людей, а особливо молоді.

Незважаючи на те, що спортивний напрямок був виділений як окремий в структурі сільської ради порівняно нещодавно, спорт завжди був в пошані наших жителів, а спортивні досягнення не є новиною.

Зокрема, 23 березня в селі Писарівка були проведенні районні літні сільські спортивні ігри Вінничини 2019 року серед сільських (селищних) та територіальних громад Вінницького району де приймала участь й команда Якушенецької  ОТГ  у складі шести учасників та тренера Михайла Ричила.

Змагання проводились з настільного тенісу, де зарванчанин Сергій Страшкевич виборов перше місце в особовому заліку та третє загальнокомандне.

Лідером з армспорту стала Ольга Любчик з Якушинців, зайнявши перше місце.

У гирьовому змаганні зарванчанин Вадим Лисенко  посів друге місце.                                                                                      Другою на змаганнях з перетягування канату стала наша команда у складі Страшкевича Сергія, Білого Віталія, Білого Вадима, Лисенка Вадима та Сергієнка Віктора.

Ці успіхи наших спортсменів, які є гордістю громади, свідчать, насамперед про невичерпаний спортивний потенціал й перспективне для розвитку спорту майбутнє.

Успіхів й зростання Вам, дорогі спортсмени!