ВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Дата: 17.04.2019 09:02

2013 році було офіційно встановлено в Україні професійне свято, яке відзначається щороку 17 квітня – День пожежної охорони. Це свято було  встановлене, враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж та на підтримку ініціативи громадських об’єднань і Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Шановні вогнеборці Якушинецької пожежно-рятувальної частини!

Якушинецький сільський голова, колектив сільської ради, депутатський корпус сердечно вітає Вас з професійним святом – Днем Пожежної охорони!

Ви не раз доводили безмежну відданість своїй справі, що завжди знаходилась на межі ризику. Ви завжди проявляли готовність прийти на допомогу кожній людині. І як результат вашого професіоналізму – попередження і приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, в домівках – сімейного затишку, а в душі – спокою, добра й злагоди. Хай ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за підтримку та професійну допомогу у складних життєвих ситуаціях.

З глибокою повагою,

Якушинецький сільський голова Василь Романюк, колектив сільської ради, депутатський корпус.