ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА ІЗ ВЕЛИКОДНЕМ

Дата: 27.04.2019 12:09

ДОРОГІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ!

У всьому християнському світі Великдень вважається одним з найголовніших церковних свят.

Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас непохитною вірою у перемогу світла над темрявою, життя над смертю.

У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що під час непростих випробувань ми відчували його захист і підтримку, а у найсильнішу скруту непохитно вірили – Господь не залишить нас.

Великдень нагадує нам про духовну єдність та  відродження, яке вкрай потрібно зараз всім нам, всій українській нації.

І сьогодні, відкриваючи Богові свої душі, ми просимо зберігти Україну та життя наших воїнів-захисників.

У це світле свято завершується Великий піст, під час якого заведено очищатись від гріхів, відчувати повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло.

Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.

Щиро вітаючи усіх Вас зі Світлими Великодніми Святами, зичу Вам миру, здоров'я, злагоди, сімейного затишку. Нехай благодать зігріває Вас і приносить щастя, а любов Господня зійде в Вашу оселю світлим гостем!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!