РОБОЧІ БУДНІ КУЛЬТУРИ ГРОМАДИ

Дата: 13.05.2019 17:25

Не є новиною, що підрозділи культурного напрямку нашої громади офіційно визнані одними з лідерів на  рівні держави.

Яскраве підтвердження цьому  - зайняття призових місць нашими музичними колективами та виконавцями на заходах державного і міжнародного рівнів, проведення масштабних культурно-масових й мистецьких заходів, знакових подій та свят, розвиток гурткової роботи, у першу чергу  вокального та хореографічного напрямків.

Також, свідченням визнання і довіри є  проведення в нас районних та обласних заходів, зокрема на конкурсній основі.

Зокрема й сьогодні, в Якушинецькому ЦКтаД проведено 1-й етап обласного фестивалю-конкурсу серед закладів  дошкільної освіти «Колискова пісня».

Авторитетна конкурсна комісія, до складу якої увійшли  керівники закладів дошкільної освіти району, представники мистецьких кіл області,  оцінювала колективи й виконавців ДНЗ нашої громади «Барвінок», «Малятко», «Росинка».

Переможці братимуть участь у наступних етапах.

Разом з тим, не варто забувати, що загальновизнаний результат роботи громади з розвитку культури, став можливий завдяки кропіткий щоденній праці співробітників відділу освіти, культури та спорту сільської ради, Якушинецького Центру культури та дозвілля, його філій, освітніх і дошкільних закладів, аматорських колективів громади, ну і звісно,  суттєвій підтримці сільського голови.

Тож наснаги й творчого натхнення Вам, дорогі наші митці!