ЯКУШИНЕЦЬКА ГРОМАДА ОБРАНА БАЗОВОЮ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ СЕМІНАРІВ

Дата: 30.07.2019 16:44

У рамках навчального курсу підготовки управлінських кадрів для органів  місцевого самоврядування, Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування розпочато цикл навчальних семінарів з представниками ОТГ  та територіальних громад області.

Одним з базових органів для проведення тренінгів та семінарів Асоціацією було обрано Якушинецьку громаду.

Зокрема, сьогодні до Якушинців прибули  очільники громад Вінничини для вивчення досвіду адміністрування та розбудови інфраструктури громади.

Сільський голова Василь Романюк поділився досвідом залучення інвестицій, ефективного формування та  освоєння бюджетних коштів, створення умов для якісних адміністративних послуг, будівництва нових та реконструкції старих об’єктів інфраструктури, тощо.

Учасники семінару активно цікавилися  актуальними питаннями щодо проведення децентралізації, перевагами обєднання громад  й оптимальними шляхами втілення реформи.

Наразі цикл проведення одноденних учбових модулів на базі Якушинецької ОТГ триває, всього заплановано 4 етапи навчань.