УРОЧИСТО ПІДНЯЛИ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2019 11:18

Сьогодні, у день вшанування Державного прапора України, як символу нашої державності, на будівлі Центру надання адміністративних послуг Якушинецької сільської ради було урочисто  піднято Державний прапор України. На урочистому заході були присутні співробітники сільської ради, жителі громади, гості з Вінниці.

Особливо символічним й приємним є те, що такий захід вперше проводився біля нового, сучасного  збудованого приміщення ЦНАПу,   який саме  побудовано для реалізації найнеобхідніших потреб наших людей у найзручніший спосіб. У подальшому планується проведення таких урочистостей на площі перед Якушинецьким Центром культури та дозвілля, капітальну реконструкцію якої нещодавна розпочато.

Загалом, урочисті з нагоди державного свята й вшанування Державного прапора сьогодні пройшли у всіх селах громади.