ВІДРЕМОНТУВАЛИ ДІЛЯНКУ ДОРОГИ

В селі Слобода – Дашковецька  відремонтовано ділянку дороги по центральній вулиці Семена Гуменюка, покладено новий асфальт. Загальна протяжність відремонтованого відрізку шляху складає 1 кілометр 100 метрів, що дозволило суттєво покращити умови пасажирських перевезень та зручність  сполучення по населеному пункту в цілому.

Дана автодорога перебуває на балансі  обласної Служби автомобільних доріг, тому  фінансування здійснювалося за дольовим принципом, а початку робіт передувало досягнення домовленості за ініціативи Якушинецької сільської ради. До речі переговорний процес був досить складним, проходив як на обласному, так і державному рівнях й тривав понад 2 роки, але кінцеву мету досягнуто, зекономлено кошти місцевого бюджету, а жителі села отримали кращі умови сполучення.

Втім, сезон проведення ремонту доріг у громаді триває.