Відсвяткували День села Ксаверівка

Дата: 22.09.2019 16:29

21 вересня у Ксаверівці традиційно святкували День села, або як кажуть в народі храмове свято. На урочистості завітали не тільки жителі села, але й гості з усієї громади. Приємною несподіванкою для всіх стало те, що під час свого привітального виступу заступник сільського голови Людмила Грабова проінформувала присутніх про те, що Стратегією розвитку громади саме Ксаверівка визначена центром нашої культури, оскільки вдало розташована в центрі громади, має яскараві культурні та мистецькі традиції, чудових людей й потужний творчий потенціал. Для цього в клубі продовжується сучасний ремонт ( і навіть реконтрукція приміщень), що дозволить не тільки організувати в комфортних умовах діяльність гуртків та творчих колективів, але й повноцінно розмістити Центр інклюзивної освіти. Порадували гостей артисти Якушинецького Центру культури та дозвілля, а також аматорські творчі колективи яскравою та змістовною програмою. Кулінари громади частували присутніх запашними традиційними ксаверівськими стравами. Чи не найбільшу увагу було приділено розвагам малечі. Ніхто не залишився байдужим у теплій, урочистій атмосфері свята.