ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ ПЛОЩІ

Дата: 27.09.2019 10:23

В рамках планових заходів, повним ходом триває реконструкція площі перед будівлею Якушинецького Центру культури та дозвілля, яка вже найближчим часом набуде сучасного, естетичного вигляду й слугуватиме місцем відпочинку людей та проведення святкових заходів. Попередньо під площею за сучасними технологіями з урахуванням міжнародного та вітчизняного досвіду, було змонтовано систему теплових насосів (виготовлено 26 скважин, прокладено та обладнано систему трубопроводів, що вже заведені до будівлі), які за допомогою високотехнологічного обладнання перетворюватимуть енергію землі та використовуватимуть її для опалення приміщення ЦКтаД, тобто принципово нового, альтернативного й незалежного джерела енергії, що дасть можливість у холодну пору року створити комфортні умови для занять гуртків та секцій, у першу чергу дитячих. Також, це дозволить у подальшому суттєво зекономити бюджетні кошти на оплату традиційних енергоносіїв. До речі, упровадження сучасних технологій для задоволення потреб та інтересів людей, один з пріоритетів в нашій роботі. Це і упровадження новітньої системи «Рада» для голосування депутатів, й високотехнологічне обладнання нового ЦНАПу, вуличних криниць фотоелементами, та інш.