Якушинецька громада
Вінницький район, Вінницька область

РОЗПОЧАЛИ БУДІВНИЦТВО АМБУЛАТОРІЇ

Відповідно до Стратегії розвитку громади, планових заходів днями розпочалося будівництво нової амбулаторії, яка обслуговуватиме Якушинецьку громаду. Це питання, так би мовити «назріло» давно. І річ не тільки в тому, що будівлі старої амбулаторії вже давно вичерпали усі свої можливі ресурси, а насамперед у тім, що політика нашої громади соціально-орієнтована й націлена у першу чергу на надання людям якісних послуг, у тому числі й таких життєво необхідних, як медичних. А якісне медичне обслуговування можливе лише за умови створення сучасної діагностично-лікувальної бази, залучення новітніх, передових технологій не тільки для лікування, але й для попередження, сучасної діагностики хвороб.

Зрозуміло, що цьому проекту передувала серйозна  й непроста підготовча  робота сільського голови Василя Романюка, фахівців сільської ради. Це – визначення і формування земельної ділянки, отримання цілої низки дозвільних та погоджувальних документів, виготовлення проектної документації, проведення тендерних процедур, залучення добросовісного забудовника, а найголовніше – ефективне фінансування.

Завдяки наполегливій й конструктивній роботі, цілій низці укладених угод з державними установами різних рівнів, нам вдалося залучити фінансування за рахунок субвенції  з державного бюджету – майже 8 млн. 492 тис. грн., в той час як з сільського бюджету громади всього буде виділено 970 тисяч гривень, що безперечно є значним позитивом та свідчить про ефективне залучення та раціональне використання коштів.

          Надзвичайно вдало обрано й місце для нової амбулаторії, яка розташовуватиметься у вже реконструйованому Якушинецькому парку відпочинку, поруч (справа) із будинком культури та новим ЦНАПом, тобто фактично всі необхідні послуги для людей надаватимуться в одному місці, до якого зручно дістатися з любого населеного пункту громади. Наочно втілюємо принцип: «Найбільша цінність громади - людина».     

         

 

 

         « повернутися до списку новин