Якушинецька громада
Вінницький район, Вінницька область

ПРОВОДИТЬСЯ КАПІТАЛЬНА РЕКОНСТРУКЦІЯ ОЧИСНИХ СПОРУД

Одним з найболючиших  питань жителів району «Рибгосп» у Зарванцях було вкрай незадовільне функціонування очисних споруд, які вже давно вичерпали свій ресурс і не справлялися із переробкою стоків.

          Дана проблема  тривалий час  вносила дискомфорт та суттєво погіршувала якість життя жителів. Для вирішення проблеми за ініціативи  сільського голови Василя Романюка була створена робоча група з найбільш активних жителів, якими спільно з сільською радою відпрацьовувалися різні шляхи вирішення проблеми, однак найбільш оптимальним виявився лише один – капітальна реконструкція.

І ось нарешті, після виконання усіх необхідних підготовчих та документальних процедур, виготовлення сільською радою проектної документації,  на сьогоднішній день вже розпочато їх капітальну реконструкцію, суть якої полягає фактично у створенні нових, значно більших потужностей та впровадженні новітніх технологій переробки відходів, що дозволить по- перше, суттєво збільшити обсяги переробки стоків, а по-друге  за рахунок сучасних технологій забезпечити належну якість очистки та економію енергоносіїв.

Це ні що інше, як приклад конструктивної співпраці громадян та влади, взаємної довіри, результатом якої також є  вирішення нагальної проблеми, покращення якості життя людей.

 « повернутися до списку новин