РОЗПОЧАЛИ СПОРУДЖЕННЯ СТАДІОНУ ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ

Поряд із проведенням реконструкції зовнішніх стін Якушинецької школи та відновленням шкільних навчальних майстерень, які на сьогоднішній день тривають у плановому режимі, сьогодні розпочалися підготовчі будівельні роботи зі спорудження мультифункціонального відкритого спортивного комплексу, а простіше кажучи, анонсованого сільським головою сучасного стадіону зі штучним покриттям на території школи.

Багатофункціональність цього стадіону полягає у тому, що на ньому проводитимуться заняття та змагання з волейболу, футболу та баскетболу. Для наглядного уявлення про цю споруду, інформуємо, що такий обєкт вже споруджено на території 30-ї школи (якщо їхати трамваєм  в сторону центра Вінниці від залізничного вокзалу – друга зупинка  після «Муніципального ринку»).

Сьогодні вже розчистили та спланували ділянку й приступили до виготовлення котловану.

Як освіта, так і спорт в нас в пріоритеті, тому спорудження цього стадіону – це не тільки перший крок до перспективного спорудження ДЮСШ, але й створення нових серйозних можливостей для спортивних команд нашої громади, оскільки це без перебільшення – здоровя й міць  молоді, а значить  і  майбутнє громади.