ФУТБОЛІСТИ ГРОМАДИ – ЛІДЕРИ РАЙОНУ

З 20.09.19 року по 23.09.19 року були проведені районні змагання з футболу серед закладів загальної середньої освіти Вінницького району. Участь брали навчальні заклади Вороновицької, Лука-Мелешківської, Сокиринецької та Якушинецької об’єднаних територіальних громад.

В чотирьох зонах відбіркового етапу з футболу на базі спортивних споруд Агрономічненської СЗШ І-ІІІст., НВЗ: «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей смт Стрижавка», Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІст., Михайлівської СЗШ І-ІІІст. взяли участь 306-ть учасників з 19-ти закладів.

За результатами відбору проводилися фінальні змагання у Стрижавці, до яких вийшли Агрономічненська, Писарівська, Михайлівська школи І-ІІІст. та КЗ «Якушинецький ліцей». За результатами усіх зіграних матчів абсолютну перемогу здобула наша команда.

Приємно, що громада є лідером і у спорті.