Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ПОСТАНОВА ЦВК ВІД 11.10.2019 РОКУ №1921 "ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ "(СТОСУЄТЬСЯ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ"

Дата: 31.10.2019 10:32
Кількість переглядів: 1151

 

У К Р А Ї Н А

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

м. Київ

11 жовтня 2019 року № 1921

Про додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад 22 грудня 2019 року

До Центральної виборчої комісії надійшли звернення Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької обласних державних адміністрацій з доданими до них документами щодо прийняття Комісією рішення про призначення додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад від територіальних громад, що приєдналися до відповідних об’єднаних територіальних громад.

Розглянувши вказані звернення, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад від сільських, селищних територіальних громад, що добровільно приєдналися до сільських, селищних об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Комісії від 29 листопада 2018 року № 235 (далі – Порядок).

Згідно з частиною шостою статті 14 Закону України "Про місцеві вибори" (далі – Закон) додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад від територіальної громади, що приєдналася до об’єднаної територіальної громади в порядку, визначеному Законом України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", призначаються Центральною виборчою комісією в порядку, визначеному законом.

За змістом частини дев’ятої статті 82 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласна державна адміністрація звертається до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад від територіальних громад, що приєдналися.

Пунктом 1 Порядку передбачено, що за зверненнями, які відповідають вимогам Конституції України, законів України, Порядку, а також з огляду на те, що вирішення питання щодо призначення додаткових виборів депутатів на певну дату належить до виключних повноважень Центральної виборчої комісії, Комісія за наявності відповідних бюджетних асигнувань для організації підготовки та проведення місцевих виборів призначає додаткові вибори депутатів не пізніше ніж за сімдесят днів до дня таких виборів, як правило, на останню неділю квітня, останню неділю жовтня, будь-яку неділю грудня, крім останньої. Як виняток, додаткові вибори депутатів можуть бути призначені на іншу дату.

Виборчий процес додаткових місцевих виборів розпочинається за 50 днів до дня виборів (частина четверта статті 15 Закону).

Згідно з частиною восьмою статті 15 Закону Центральна виборча комісія шляхом прийняття відповідного рішення оголошує про початок виборчого процесу додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад. Офіційним оголошенням є прийняття рішення про початок виборчого процесу таких виборів. Рішення про оголошення початку виборчого процесу відповідного виду місцевих виборів оприлюднюється не пізніше наступного дня після дня його прийняття відповідно в загальнодержавних засобах масової інформації чи в інший визначений Комісією спосіб. Офіційне оголошення шляхом прийняття рішення про початок виборчого процесу здійснюється Центральною виборчою комісією не пізніш як за п’ять днів до дня початку виборчого процесу місцевих виборів.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 81, частини дев’ятої статті 82, частини третьої статті 11 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", частини шостої статті 14, частин четвертої, шостої, восьмої статті 15, пунктів 1, 12, 8 частини першої статті 24 Закону України "Про місцеві вибори", Порядку призначення додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад від сільських, селищних територіальних громад, що добровільно приєдналися до сільських, селищних об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 29 листопада 2018 року № 235, керуючись статтями 11 – 13, пунктами 1, 2, 13 статті 17, пунктами 1, 2, 9 статті 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Призначити на неділю, 22 грудня 2019 року, додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад за переліками згідно з додатками 1 – 17.

2. Оголосити з 2 листопада 2019 року початок виборчого процесу додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад, призначених пунктом 1 цієї постанови.

3. Цю постанову надіслати Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, а також Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій обласним державним адміністраціям для використання в роботі та передачі відповідним територіальним виборчим комісіям.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії   О. ДІДЕНКО

 

 

 

 

Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 11 жовтня 2019 року № 1921

 

ПЕРЕЛІК

місцевих рад Вінницької області,

у яких призначаються додаткові місцеві вибори

22 грудня 2019 року

 

№ 
з/п

Найменування сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади, додаткові вибори депутатів якої призначаються

Найменування сільської, селищної ради територіальної громади (сільських, селищних рад територіальних громад), додаткові вибори депутатів від якої (яких) призначаються

Вінницький район

1

Якушинецька сільська рада
Вінницького району
Вінницької області

Некрасовська сільська рада
(село Некрасове)

2

Вороновицька селищна рада
Вінницького району
Вінницької області

Гуменська сільська рада
(села Гуменне, Михайлівка)

Калинівський район

3

Іванівська сільська рада
Калинівського району
Вінницької області

Жигалівська сільська рада
(село Жигалівка)

Козятинський район

4

Глуховецька селищна рада
Козятинського району
Вінницької області

Бродецька селищна рада
(смт Бродецьке, селище Дубина),
Пузирківська сільська рада (села Пузирки, Держанівка, Панасівка)

Томашпільський район

5

Вапнярська селищна рада
Томашпільського району
Вінницької області

Височанська сільська рада
(село Високе)

6

Томашпільська селищна рада
Томашпільського району
Вінницької області

Вилянська сільська рада
(село Вила)

 

 

 

Секретар

Центральної виборчої комісії                                               О. ГАТАУЛЛІНА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь