ЧЕРГОВА МИСТЕЦЬКА ПЕРЕМОГА ГРОМАДИ

Дата: 04.11.2019 15:37

2 листопада 2019 року творчі колективи нашої громади за підтримки  сільського голови Василя Романюка, взяли участь  у Міжнародному фестивалі-конкурсі  «Hit the Talents 2019», який проходив   у м. Львів.

Три колективи були представлені в різних номінаціях та гідно презентували нашу громаду, здобувши гарні результати. Зокрема:

•  Жіночий вокальний ансамбль «Майданські молодички»  - лауреати ІІ-ї премії . Керівник Сергій Мороз (філія КЗ «Центр культури та дозвілля Якушинецької сільської ради » с. Майдан);
  • Жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька» - лауреати ІІ-ї премії. Керівник Параскева Данько (філія КЗ «Центр культури та дозвілля Якушинецької сільської ради » с. Зарванці);
  • Жіноче вокальне тріо «ТріОлайк» - лауреати І-ї премії . Керівник Вікторія Каченюк  (філія КЗ «Центр культури та дозвілля Якушинецької сільської ради » с. Зарванці);

Оцінювання проводилось за 10 – ти  бальною шкалою. Професійне журі виставляло бали одразу після виступу  учасників, що доводить прозорість оцінювання виступів.

Дипломанти отримали сертифікати на знижку у розмірі по 500 євро для участі у фестивалі м. Кітен (Болгарія) та 25%  знижку за участь у фестивалях-конкурсах Ігора Нетлюха.

Витрати на участь у конкурсі та проживання всіх учасників було здійснено за рахунок коштів сільської ради,  відповідно до програми розвитку культури та духовного відродження на 2018-2020 роки Якушинецької сільської ради.

Склад журі:

Ірина Мазур – Голова журі. Народна артистка України. Режисер-хореограф. Керівник балету «ЖИТТЯ», єдиного колективу, який тричі представляв Україну на «ЄВРОБАЧЕННІ».

Мар'ян Шуневич – Голова журі. Народний артист України. Соліст Львівської Національної філармонії. Один з перших солістів ВІА "ВАТРА" Ігоря Білозіра.

Володимир Кудовба – Заслужений артист України , Директор Мистецького центру "FoRa" , керівник вокальної студії , диригент

Володимир Мазур - Заслужений артист України. Соліст балету «ЖИТТЯ» Народної артистки України Ірини Мазур. Хореограф-постановник. Учасник проекту Дикі танці, що стали переможцями «ЄВРОБАЧЕННЯ 2004» разом з Народною артисткою України Русланою Лижичко.

Олег Климович – Заслужений діяч мистецтв України. Директор Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді. Продюсер. Директор літературно-мистецьких, молодіжних, музичних та дитячих програм Львівського телебачення 2002 - 2017 років.

Ігор Нетлюх - Голова Правління ГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга". Заслужений артист естрадного мистецтва України. Директор Продюсерського Центру та студії звукозапису "DS SOUND". Рекордсмен України, як наймасштабніший організатор фестивалів-конкурсів на одній локації Національного Реєстру Рекордів України. Генеральний директор телекомпанії «МОНОЛІТ TV».