ПРИВІТАННЯ ЯКУШИНЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 08.11.2019 14:32

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва  громади!

Щиро вітаю  Вас із професійним святом, всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи Вашій щоденній праці, плекаються джерела духовності, правди і краси.

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Знайомити зі скарбами людської цивілізації.

Культура — найважливіша складова нашого життя. Це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух народу.

Невловимою невидимою силою ваша робота єднає всіх нас, допомагає зберегти індивідуальність. Просвітницький характер вашої діяльності несе в собі світло, любов та красу, примножує культурну спадщину нашої громади.

Бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

Якушинецький сільський голова                                                Василь Романюк