ЗАПОБІГАЄМО ПОРУШЕННЯМ БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 20.11.2019 10:46

Одним з актуальних повсякденних питань, які стоять перед громадою на сьогоднішній день є дотримання чистоти та порядку на вулицях, не допущення  стихійних звалищ, да і просто фактів  складування сміття.

Переважна більшість людей у громаді дбають за стан довкілля, естетичний та привітний вигляд наших вулиць. Однак, трапляються й прикрі випадки безвідповідального ставлення окремих осіб до поводження із сміттям, ігнорування при цьому загальноприйнятих правил та норм  поведінки, інтересів інших людей, їхнього права на проживання у належних умовах.

На такі випадки реагуватимемо принципово.

Так,  29 жовтня біля дитячого майданчика місцевий  житель викинув сміття, був затриманий співробітниками КУ «Муніціпальна інспекція із благоустрою», якими складено адмінпротокол, а у підсумку накладено штраф в сумі 680 грн.

12 та 15 листопада були затримані порушники, які здійснили засмічення по вул. Набережній (залишення сміття біля контейнерів) та Б. Хмельницького (розкидали сміття біля міні-маркету на зупинці), складено протоколи, накладено штрафи в сумі по 340 грн. на кожного.

18 листопада затримано водія автомобіля, який пошкодив покриття пішохідної доріжки по вул. Барське шосе в с. Зарванці, також складено протокол, накладено штраф – 340 грн. із зобовязанням відновити пошкодження.

Також, принагідно нагадуємо погоджений графік вивезення сміття по населених пунктах Зарванці та Якушинці:

• Якушинці – 1 та 3 субота;
  • Зарванці   - 2 та 4 субота.

У 5-ту суботу (якщо вона припадає у  місяці) сміття не вивозиться.

КУ «Муніціпальні інспекція із благоустрою»