ВІДПРАВИЛИ НОВОРІЧНІ ВІТАННЯ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Дата: 28.12.2019 10:33

Сьогодні, напередодні Нового року, сільський голова Василь Романюк від імені  нашої громади, передав новорічні подарунки та вітання  керівнику  волонтерського Центру ВНТУ ім. О. Бурбело Світлані Бевз для доставлення  їх нашим воїнам – землякам, які  боронять східні рубежі нашої держави від російської навали.

До акції з підтримки наших військовослужбовців-захисників, активно долучилися працівники сільської ради, освітяни та небайдужі жителі усіх населених пунктів громади. У переддень новорічних свят, наші  воїни ласуватимуть свіжими домашніми смаколиками, фруктами, отримають приємні й корисні у польових умовах подарунки. Забезпечила громада волонтерів й грошовими коштами для придбання палива.

Якушинецька громада має добру традицію щодо підтримки наших військовослужбовців вже п’ятий рік поспіль не випадково. Сьогодні у громаді постійно проживають понад 150 учасників бойових дій (АТО, ООС), а ще понад 30-ть проходять службу у тих підрозділах, які безпосередньо боронять східні рубежі  і нам добре відомо, наскільки важлива така підтримка.

Міцного здоров’я й наснаги Вам дорогі воїни, а усім нам – миру у єдиній, цілісній та незалежній Україні!