ПРИВІТАННЯ ЯКУШИНЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 06.01.2020 15:44

ДОРОГІ ОДНОСЕЛЦІ!

У ці різдвяні дні, коли наші серця наповнюються великою надією, сердечно вітаю Вас і Ваші родини з Різдвом Христовим.
Нехай перша зірка Святого вечора, що сповіщає про народження Сина Божого, стане для кожної родини провісницею миру й злагоди. Нехай добра звістка відгукнеться світлою радістю  та щирістю почуттів у кожному серці.
 Будьмо щирими та єдиними у помислах і ділах, бережімо, підтримуймо суспільну злагоду і гармонію. Гуртуймося у вірі в щасливе майбуття рідної громади та України й молімо Господа, аби дав нам сили і наснагу примножити здобуте, гідно зустріти прийдешні роки.
         Підносячи подяку Богові за всі благодіяння і милості в минулому році, будемо старанно просити, щоб Він дарував здоров’я та наснагу нашим захисникам, зберіг нас в єдності та однодумності, дарував усім нам добре здоров’я та добробут, благословляв на нові здобутки і оберігав від усілякого зла.
        Ваші серця завжди хай будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням, а новий рік стане для всіх нас роком миру, перемоги та добрих змін, а для суверенної, єдиної та незалежної України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!
СЛАВІМО ЙОГО!

Якушинецький сільський голова                                                                                                                  Василь Романюк