ПРИВІТАННЯ ЯКУШИНЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2020 08:17

Шановні односельці!

Український народ протягом століть мріяв про незалежну єдину соборну державу і ось 22 січня ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

Сьогодні наша країна переживає складні часи, тому від згуртованості кожного із нас залежить подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму.

Українські військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора. Наші Збройні Сили знову протистоять ворогу та відстоюють соборність та самостійність України.

Висловлюю велику вдячність всім, хто у скрутні для нашої країни часи, постав на захист територіальної цілісності, національних інтересів й підтримує захисників.

Сердечно бажаю Вам, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!

Якушинецький сільський голова            Василь Романюк