НА БАЗІ ЯКУШИНЕЦЬКОГО ЦНАПу ПРОВЕЛИ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Сьогодні на базі Якушинецького ЦНАПу проведено виїзне засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області за підсумками роботи на 2019 рік та визначення завдань на поточний рік, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Наталії Заболотної, а участь в її роботі взяли як керівники галузевих підрозділів Фонду, так і очільники територіальних (районних) філій.

Наша громада була обрана місцем проведення заходу у такому форматі не випадково, оскільки має не тільки відповідні умови  для цього, але і є, зі слів голови  ГУ Пенсійного фонду в області Олени Корчаки,  лідером  із надання громадянам якісних адміністративних послуг,  в першу чергу соціального спрямування.

Засідання колегії не вплинуло на регламент роботи прозорого офісу з прийому громадян, яким продовжувалися надаватися послуги.

Проведення таких заходів вчергове свідчить про офіційне визнання досягнень нашої громади і безумовно, викликає у жителів відчуття гордості.