ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРА

Дата: 31.01.2020 11:51

Вшанованою у громаді залишається традиція привітання поважних жителів із  визначними датами, ювілеями.

Ось і сьогодні, відзначає своє 90-річчя один з найповажніших представників старшого покоління – воїн, трудівник, чуйна і поважна людина, зарванчанин  Павло Романович Войтко.

Випали на долю ювіляра і буремні роки війни, на якій він боронив Батьківщину від ворога й повоєнна відбудова зруйнованого господарства.

Взірцем патріотизму, відданості й зразком служінню людям є сьогоднішній ювіляр. Багатьох урядових нагород удостоєний Павло Романович і за непросту службу і за самовіддану мирну працю.

В глибокій пошані людей сьогодні проживає ветеран, продовжуючи гідно виховувати онуків, передавати їм любов до своєї землі.

Від імені громади сільський голова Василь Романюк побажав ювіляру міцного здоров’я, довгих років життя та порадував грошовим подарунком. Приєдналися до привітань очільники ветеранських організацій Петро Василинич та  Микола Ситар.

Завітали на ювілей й представники  районної влади – голова районної ради  Сергій Сітарський, депутати райради.

Бажаємо Павлу Романовичу миру та міцного здоров’я і ми.