РОБОЧІ БУДНІ ІНСПЕКЦІЇ З БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 07.02.2020 15:22

У питаннях благоустрою пора року та інші фактори теж вносять свої корективи. Якщо у теплий період найбільш актуальними порушеннями були питання засмічення території, то узимку трапляються ще й інші, більш характерні для холодної пори факти.

Зокрема, у січні  інспекторами задокументовано факт пошкодження жителем Зарванець по вулиці Молодіжній (напроти буд.№4)  дорожнього покриття під час  несанкціонованого будівництва вигрібної ями, а у Якушинцях складено матеріали на несумлінну власницю собаки по вул. Новоселів (домогосподарство біля гуртожитку), яка не забезпечила безпечне для оточуючих утримання тварини.

Ще цілу низку подібних порушень попереджено шляхом проведення з жителями роз’яснювальних і профілактичних бесід.

Разом з тим, нагадаємо, що основною метою роботи підрозділу з благоустрою є саме профілактика та попередження порушень, а не документування й накладення штрафних санкцій, тому вкотре хочеться нагадати  про повагу та уважне ставлення жителів до довкілля, інших людей, а врешті-решт, до самих себе.