ГРОМАДА ВШАНУВАЛА ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ

Дата: 14.02.2020 12:35
Кількість переглядів: 263

Сьогодні, у 31-шу річницю виведення військ з Афганістану, у громаді вшанували  воїнів-земляків, які пройшли через горнило тієї вже далекої війни.

Вже традиційно вшанували хвилиною мовчання ветерани своїх полеглих бойових друзів, серед яких й наш земляк Олександр Іванович Галіненко.

Сумно і те, що з кожним роком стає все менше і менше живих учасників афганської війни. Тільки у Якушинецький громаді за роки Незалежності не стало п’ятьох воїнів-інтернаціоналістів.

Голова первинного осередку організації ветеранів афганської війни Василь Йосипович Катілов подякував усім присутнім воїнам-афганцям та учасникам бойових дій на території інших держав за  сумлінне виконання воїнського обов’язку та побажав їм міцного здоров’я.

Заступник сільського голови Людмила Грабова від імені  сільського голови та усієї громади вручила воїнам-афганцям грошові премії й також побажала їм усім миру та здоров’я.

Наша громада впевнено може сказати, що земляки, ветерани війни –учасники бойових, дій у жодному разі не залишені наодинці  зі своїми проблемами, а їх вирішення – вже традиційно є обов’язком і місцевої влади, і депутатського корпусу й меценатів.

Наші музичні колективи й виконавці порадували почесних гостей цікавою тематичною програмою.