ПРИВІТАННЯ ЯКУШИНЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ

Дата: 08.03.2020 10:12

Дорогі жінки Якушинецької об'єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашої громади  невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, Ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідної громади і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.

Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду.

Якушинецький сільський голова                                                       Василь Романюк