ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОВЕДЕННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Дата: 20.03.2020 06:51

Відповідно до постанов Кабінету міністрів України, рішень  комісій з  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної, районної Вінницької адміністрацій,  Якушинецької сільської ради, у громаді  вжито низку заходів із забезпечення загальнодержавних карантинних заходів.
Так, в сільській раді створено 2 постійно діючих робочих групи, до складу яких включено працівників інспекції з благоустрою, Нацполіції, санстанції, Держспоживслужби, які здійснюють перевірки усіх населених пунктів ОТГ.
Проведено перевірки закладів роздрібної торгівлі, зокрема здійснено моніторинг цін на основні товари продуктової групи – крупи, хліб, м'ясо, молочні вироби, миючі та дезінфікуючі засоби. У всіх закладах ціни регульовані, запаси товарів достатні.
Моніторинг проводитиметься постійно для запобігання зловживанням.
Окрема увага звертається на  дотримання санітарних норм персоналом торгівельних точок. Проведено  роз’яснювальну роботу, надано необхідну кількість пам’яток  із алгоритмами дій. Всього перевірено в Якушинцях 9 магазинів, в Зарванцях – 19, у Ксаверівці та Лисогорі – 3, у Майдані та Слободі – 2, Некрасово- 2.
Усі заклади громадського харчування зачинено для відвідувачів, а їх роботу організовано тільки в режимі видачі продуктів.
Щоденно здійснюються засідання комісії ТЕБ та НС для оперативного реагування на ситуацію.
У разі, якщо Вам стали відомі факти порушень карантинних заходів, або виникли запитання, звертатися за телефонами:
-068-869-36-45;
-099-443-21-41;