ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕНИХ ДОДАТКОВИХ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ.

Дата: 23.03.2020 14:21

У відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу Covid -19», на території держави, а також Вінницької області рішенням комісії з ТЕБ та НС ОДА упроваджено додаткові карантинні заходи, пов’язані із обмеженням пересування громадян, проведенням додаткових санітарних, протиепідемічних та інших заходів.

У зв’язку з цим та з метою убезпечення жителів громади від можливого інфікування вірусною інфекцією, просимо власників автомобільного транспорту, які надають допомогу у підвезенні людей, в обов’язковому порядку користуватися медичними рукавичками, захисними масками та антисептичними розчинами для оброблення салону автомобіля.

Також, жителів громади просимо максимально обмежити пересування  територією  населених пунктів, окрім виняткових випадків для відвідування медичних, продуктових й життєвоважливих закладів.

Протокол комісії з ТЕБ та НС ОДА  від 21 березня 2020 року № 10 наводимо нижче.

Комісія з ТЕБ та НС Якушинецької сільської ради