Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ У ФОРМІ ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ

ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ У ФОРМІ ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ

 

У зв’язку з оголошенням карантину, для уникнення розповсюдження коронавірусної інфекції Covid-19, обговорення оприлюдненого проєкту рішення Якушинецької сільської ради: «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Якушинецької об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» здійснюватиметься в режимі on-line.

Мета розроблення проєкту: виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Мета проведення електронних консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Матеріали розміщено на офіційному веб-сайті Якушинецької сільської ради: https://yakushynecka-gromada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика»/Податки і збори.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 15 квітня 2020 року.

Електронна пошта для подання пропозицій в режимі електронного листування: yakushinecka-rada@ukr.net із поміткою «Місцеві податки 2021».

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 23222, Україна, Вінницька область, Вінницький район, с.Якушинці, вул. Новоселів, 1.

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надають планово-фінансовий сектор та сектор земельних відносин Якушинецької сільської ради.

 

30.03.2020

 

 

 « повернутися до списку новин