ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СОЛІДАРНОСТІ ТРУДЯЩИХ

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Щиро і сердечно вітаю усіх вас із святом Першотравня!

Щороку 1 травня в Україні святкується, як День міжнародної солідарності трудящих. Це свято під різними назвами відзначається ще в  141 країні світу і стало символом боротьби за покращання умов праці, її гідну оплату, соціальні гарантії.

1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашої громади та України, адже лише чесна і добросовісна праця – основа успіху у любій справі.

Я хочу висловити  щиру подяку усім людям праці за повсякденну наполегливу роботу, відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати всі плани та починання. Бажаю Вам, вашим рідним і близьким миру, гарного настрою, міцного здоров'я, щастя і благополуччя, успіху, радості, натхнення й сил для здійснення всіх задумів.

Нехай гарний весняний настрій супроводжує Вас протягом усього року!

Якушинецький сільський голова                        Василь Романюк