ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ

Дата: 08.05.2020 15:56

Сьогодні сільський голова Василь Романюк В.С. вже традиційно привітав ветеранів - учасників бойових дій періоду Другої світової війни із Днем пам’яті та примирення та наступаючим Днем Перемоги. На жаль, все менше стає цих легендарних людей, а на сьогоднішній день у громаді їх вже можна перелічити на пальцях однієї руки.

Від імені усієї громади, сердечно привітав сільський голова Анатолія Петровича Медвєдева, Григорія Івановича Волоського, Василя Сафроновича Тацюка, Петра Васильовича Дзюбенка, Ніну Харитонівну Кравець, вручив їм грошову винагороду та продуктові набори.

Звісно дещо прикро, що на тлі карантину неможливо провести усі традиційні масові заходи, але вшанувати пам’ять героїв тих днів зобов’язаний кожен сьогоднішній українець і для цього зовсім необов’язково бути присутнім на мітингах та зборах. Справа в увазі.

Бажаємо миру, міцного здоров’я та довгих років життя    ветеранам і ми.